Profesionálný systém pre úpravu nechtov

Doprava

Doprava

Objednaný tovar je doručovaný prostredníctvom Zásielkovňa.sk,Slovenská pošta a GLS 

Po vyexpedovaní tovaru dostane kupujúci informačný e-mail o odoslaní objednávky s predpokladaným termínom doručenia.

Tovar na sklade, (označený "skladom"), odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky. Pri platbe na účet, tovar odošleme po prijatí platby. V prípade, že Vašu objednávku nebude možné odoslať v priebehu 1-2 pracovných dní po jej vytvorení, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať.

tovar, ktorý nie je skladom – predávajúci bude o tejto skutočnosti informovať kupujúceho e-mailom, prípadne telefonicky. Následne sa dohodnú na ďalšom postupe a tiež dodacích podmienkach, keďže dodanie takéhoto tovaru je závislé od konkrétneho dodávateľa.

Doprava

Objednávka nad 70€ - ZADARMO (prostredníctvom GSL)

Zásielkovňa.sk -3,00 € s DPH

Slovenská pošta do 1kg - 4,00 € s DPH

Slovenská pošta nad 1kg - 6,00 € s DPH

GLS do 1kg - 4,00 € s DPH

GLS Nad 1kg - 5,00 € s DPH

 

Platba

  • Bankový prevod - ZADARMO
  • Dobierka - 1,00  € s DPH

    Zaregistrujte sa k odberu našich novinek.

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.